КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Удар для Кремля: як російська пропаганда реагує на безвіз для України

Російські пропагандисти переконують росіян, що спрощення перетину кордону з ЄС — це нібито образа для українців.

Про це пише Gazeta Wyborcza, повідомляє DT.UA.

«Росіяни розуміють, що українці отримали свободу пересування, якої їм ще довго не вдасться отримати», пише оглядач Вацлав Радзівінович.

«Комсомольская правда» написала, що українці тепер можуть «побачити Париж і померти, але буквально». На «Першому» телеканалі Дмитро Кисельов вказав на образу, якої європейці нібито завдали громадянам України. Адже перетнути кордон «стане складніше», поїздку на Захід можуть собі дозволити нібито менше 8% українців, і візову лібералізацію можуть в будь-який момент скасувати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Другий день без віз: що відбувається у «Борисполі»

За словами Радзівіновича, в РФ «роздратовані тим, що «укрофашисти» отримали те, чого росіяни ще не скоро дочекаються».

«Скасування віз для українців стало сильним ударом для Кремля. Кожен його представник протягом трьох років рішуче стверджував, що громадяни «бандерівського Києва» дочекаються хіба що «вух дохлого осла» (улюблена приказка Путіна), а не «безвізу». Але відкриття кордонів змушує росіян задуматися. Особливий привід для рефлексій отримали жителі Криму, для яких «безвіз» був потрібен навіть більше, ніж людям з інших регіонів України. А тепер завдяки Путіну саме їм дісталися «вуха дохлого осла», — пише польський оглядач.

11 червня у перший день безвізового режиму, кордони країн ЄС перетнули більш як 52 тис. громадян України. 20% з них скористалися біометричними паспортами.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share