Тіллерсон: США відкриті для діалогу з Північною Кореєю

Держсекретар США Рекс Тіллерсон зробив несподівану заяву на тлі загострення конфлікту між Сполученими Штатами та Північною Кореєю.
Високопоставлений американський чиновник заявив, що Білий дім бачить позитивні тенденції у поведінці Північної Кореї, тому Штати готові до діалогу з режимом у Пхеньяні, повідомляє CNN.
Мені приємно бачити, що режим e Пхеньяні продемонстрував стриманість. Ми (США – «24») сподіваємося, це сигнал, який ми шукали, що вони готові стримувати провокаційні дії, і, можливо, ми бачимо шлях у найближчому майбутньому до діалогу, – висловився Тіллерсон у вівторок, після того, як Америка та Південна Корея розпочали щорічні військові навчання.
Держсекретар США також підкреслив, що з часу прийняття резолюції Ради Безпеки ООН Америка жодного разу не здійнювала ракетних запусків чи інших провокаційних дій щодо Північної Кореї.