КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Турчинов розповів про дуже серйозну небезпеку з боку Росії

Росія серйозно нарощує і зміцнює свою військову інфраструктуру поблизу кордону з Україною. Тепер під загрозою і західні регіони.
Про це розповів секретар Ради національної безпеки і оборони України у інтерв’ю виданню «Інтерфакс-Україна».
За його словами, Росія створила потужну військову інфраструктуру на відрізку від Азовського моря до кордону з Білоруссю, йде підготовка масштабних військових навчань «Захід-2017».
«Навчання проходитимуть, у тому числі, і на території Білорусі з використанням авіації, бронетанкової техніки, артилерії, сил спецоперацій. Таким чином, буде забезпечена величезна концентрація військ, що нависає над західною частиною України, що створює для нас дуже серйозну небезпеку», – підкреслив Олександр Турчинов.
Турчинов наголосив, що Росія щодня намагається зламати українську оборону – Москва безперервно перекидає на Донбас військову техніку, зброю та боєприпаси, кадрових військових і найманців.
Ситуація у зоні АТО спонукає нас невідкладно приймати рішення (зміни формату АТО, – «24»). Адже тільки протягом останніх місяців кілька разів оголошувалося припинення вогню, яке не дотримувалося агресором навіть протягом доби, – зазначив він.
Активізувався Кремль і біля українсько-російського кордону, зокрема, на ділянках, які межують з Бєлгородською, Воронезькою і Ростовською областями.
«Головне, що нас дуже турбує – це швидке нарощування потужної угруповання Збройних сил РФ уздовж всієї нашої кордону. Ці багатотисячні штурмові підрозділи в будь-який момент можуть підключитися до ведення бойових дій проти української армії. Ми повинні все це враховувати і бути готовими до цього», – підкреслив секретар РНБО.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share