КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Турчинов очікує від Ради якомога найшвидшого розгляду зміни формату АТО на Донбасі

Секретар РНБО Олександр Турчинов сподівається, що найближчим часом буде завершена розробка законопроекту про зміну формату АТО на сході України і парламентарі встигнуть почати розгляд ще до канікул.
Про це секретар Ради національної безпеки і оборони України розповів у інтерв’ю виданню «Інтерфакс-Україна».
«Я вважаю, що у нас не так багато часу для прийняття відповідних рішень. Сподіваюся, що вже на цьому тижні відбудеться експертне обговорення, і після внесення президентом цього законопроекту у парламент депутати не повинні бути тягнути з позитивним голосуванням», – наголосив він.
Турчинов підкреслив, що у законопроекті акцент має бути зроблений на механізмі військового і цивільного управління у зоні військового конфлікту, спрямованих на звільнення ОРДЛО.
Тобто ми не просто констатуємо факт російської окупації, а на законодавчому рівні визначаємо комплекс силових і дипломатичного кроків, які повинні забезпечити звільнення окупованих територій, – пояснив секретар РНБО.
Зі слів Турчинова, штаб з найширшими повноваженнями для реалізації завдань оборони і звільнення окупованих районів Донбасу створюється указом Президента України. І ця вертикаль при потребі забезпечить введення воєнного стану. Він додав, що після прийняття такого закону юридично АТО буде завершена.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share