КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Тука оприлюднив ім’я справжнього українського диктатора

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука вважає, що в Україні майже немає людей, які можуть взяти на себе персональну відповідальність, щоправда з-поміж кандидатур Петра Порошенка, Юлії Тимошенко та Юрія Бойка можна вибрати єдиного можливого диктатора.
Таку заяву він зробив у ефірі телеканалу ZIK.
Так, на його думку, найбільше на роль диктатора в Україні підходить кандидатура Юлії Тимошенко, однак він з обережністю ставиться до імовірного головування лідери «Батьківщини» в Україні.
«Я ніколи не віддам свого голосу за те, щоб Юлія Володимирівна Тимошенко стала на чолі нашої держави. Мене не влаштовує її мотивація», – зауважив він.
Крім того чиновник підкреслив, що в Україні дуже мало людей, які є здатними та згодні ухвалювати індивідуальні рішення та брати за це на себе персональну відповідальність.
«У нас рішення ухвалюють колегіальні. А що це таке? Це мені нагадує сцену з Аркадієм Райкіним: «Хто зшив костюм?». Відповідь: «Ми». Приблизно те ж і в нас – колегіальні рішення є колегіальною безвідповідальністю. Це і щодо Верховної Ради, і щодо уряду, і щодо обласних рад», – додав Тука.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share