КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Три роки президентства Порошенка: досягнення і промахи

Він не виконав більшість своїх обіцянок, а з бізнесмена так і не став державним мужем. Так кажуть навіть ті, хто за нього віддав свій голос. Тодішні опоненти і тепер не шкодують критики. А от соратники доводять – він зробив більше, ніж було можливо.
7 червня в кулуарах депутати говорили про досягнення і промахи Петра Порошенка. Бо рівно три роки тому у стінах парламенту він склав присягу і став Президентом.
Ніякої узурпації, тільки народовладдя. І, звичайно, – обіцяє мир. За його відсутність Порошенка нині найбільше критикують ті, хто, власне, накликав війну.
«Те, що було обіцяно швидко вирішити конфлікт, а цього не сталось – це головний промах і головна провина президента», – переконаний лідер фракції «Опозиційний блок» Юрій Бойко.
Президент виконав би цю обіцянку, якби Росія не ввела свої війська на Схід – запевняють військові коаліціянти.
На той момент він робив відповідну заяву, але змінились умови, – зазначив заступник голови фракції «Народний фронт» Андрій Тетерук.
Якби Президент був більше патріотом, ніж комерсантом – війна б уже закінчилась. Так думає Надія Савченко.
«Людина, яка говорить скільки за час війни втратила статків, і в нього сльози на очах – це не пасіонарій, це не державник», – розповіла Надія Савченко.
Президент за три роки не навчився спілкуватися на рівних. Опоненти для нього вороги.
Вмикаються схеми політичного переслідування, репресії сталінського зразка, – зазначив лідер фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк.
Не навчився і своїм казати «стоп».
«Він, на жаль, не подолав корупцію. Він, по факту, її очолив», – переконаний голова Комітету ВР із запобігання корупції Єгор Соболєв.
А як же судова реформа, яку ініціював президент, дивуються в коаліції. Нові суди і мають викорінити корупцію.
«Ми прийняли закон про вищу раду правосуддя, ми внесли закони про нові кодекси, закони про конституційне впровадження», – заявив лідер фракції «Блок Петра Порошенка» Артур Герасимов.
А армія, яку розбудували з нуля, а успіхи на міжнародній арені?
«Ми разом добились безвізу з країнами ЄС. Те, про що 10 років мріяли», – розповів лідер фракції «Народний фронт» Максим Бурбак.
Безвіз – не його заслуга. Європа просто виконала обіцянку. На відміну від президента. Навіть у президентській фракції впевнені – гарант за три роки міг більше.

+Відео

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share