КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Трамп з офіційним візитом прибув до Польщі

6 липня Дональд Трамп перебуває з візитом у Польщі. До Варшави президент США завітав напередодні саміту «Великої двадцятки» у Німеччині. Поляки приготували господарю Білого дому теплий прийом.
Американських президентів традиційно тепло приймають у Польщі. Не стане винятком і візит Трампа. Для чинного президента США це доволі важливо, адже на Батьківщині, де його часто критикують, він зможе подати своєму виборцю гарну картинку.
У виграшній ситуації і керівництво Польщі. Візит господаря Білого дому підвищить престиж польського уряду, у якого останнім часом напружені відносини з ЄС. Одна з головних тем, які обговорюватиме Дональд Трамп у Варшаві – міжнародна безпека. Очікують, що республіканець представить у Польщі стратегію США для Європи.
Найважливіше те, що ми маємо спільний погляд з адміністрацією Дональда Трампа на міцний трансатлантичний альянс, який є вирішальним для безпеки нашого регіону. Він підтверджений присутністю американських військ у нашій країні і тим, що Дональд Трамп багато інвестує в безпеку нашого регіону, – зазначив радник президента Польщі з питань міжнародної політики Анджей Щерскі.
У Варшаві Трамп також візьме участь у саміті «Ініціативи трьох морів», яка об’єднує 12 країн, що мають виходи до Балтійського, Адріатичного та Чорного морів. Там, зокрема, говоритимуть про енергетичну незалежність Східної Європи.
Крім того, американський президент виступить з промовою на площі Красінських біля бронзового пам’ятника Варшавському повстанню проти нацистів 1944 року.
«Дуже пишаюся цим візитом. Для нас це честь, що Польща – це перша європейська країна, яку відвідає Дональд Трамп під час цього закордонного турне», – розповіла жителька Познані Беата.
З Варшави американський лідер вирушить до німецького Гамбурга, де 7 липня відкриється саміт за участю лідерів країн «Великої двадцятки».

+Відео

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share