КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

ТОП-7 найбільш поширених пропагандистських тез Кремля

Російська влада спрямовує проти України пропагандистські тези у рамках своєї інформаційної агресії.

Міністерство інформаційної політики України зібрало TOП-7 негативних тематик.

«Ми з колегами в Міністерстві інформаційної політики України зібрали TOП-7 найбільш поширених тематик, які Кремль спрямовує проти України у рамках своєї інформаційної агресії. Це, звичайно, не вичерпний перелік, але найбільш поширені та чутливі тези», — зазначив заступник міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін.

1. Як погано жити в Україні.

Політична і економічна криза. Протести, політичні скандали та заяви Опоблоку чи проросійської опозиції, «неминуче падіння влади Порошенка». Захід «втомився від України»: сюжети про небажання Заходу допомагати Україні, про скорочення або припинення допомоги, або про «розчарування» щодо реформ чи самої України. Енергетична криза в Україні. Сюжети про проблеми з вугіллям, газом, АЕС, ТЕС, ТЕЦ, про збитки від блокади, про підвищення тарифів на ЖКХ.

2. Скасування санкцій проти Росії.

Зняття санкцій з РФ. Коментарі чи заяви стосовно «зняття санкцій найближчим часом», або про «втомленість Заходу від санкцій» чи «небажання країн Заходу продовжувати санкції».

3. Дискредитація Збройних сил України.

«ЗСУ обстріляли Донбас», сюжети про «військові злочини ЗСУ», про «іноземних найманців та інструкторів в ЗСУ», про «шалені втрати» чи «пияцтво». Заяви Росії, терористів чи будь-кого іншого про «небажання Києва виконувати Мінські угоди» тощо.

4. Україна відмовляється від Донбасу.

Київ відмовився від Донбасу або втрачає його. Усі заяви стосовно того, що нібито «Київ робить все, щоб втратити Донбас» тощо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Очі полізли на лоба» — Притула натрапив в літаку на проросійське видання

5. КримНАШ.

Заяви РФ та окупаційної «влади» Криму щодо півострова.

6. Україна підтримує тероризм.

Зв’язок України з ісламістами. «Підготовка в Україні ісламістів для війни в Сирії», «передача зброї ісламістам», «ісламістські батальйони на Донбасі» тощо.

7. Україна радикальна.

Сюжети про «розгул радикалів, неонацистів, націоналістів, фашистів, вандалів» тощо.

Поки на Сході України триває війна, російська пропаганда не повинна впливати на людей, оскільки вона підриває країну зсередини.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share