КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

«Те, що ви мене не любите — не заважає мені гарно спати вночі» — мер Ірпеня

Мер Ірпеня Володимир Карплюк спростував інформацію про свою відставку.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Змушений розчарувати тих моїх опонентів, які з-під поли розсилають по інтернет-сайтах повідомлення про те, що ніби-то я, Володимир Карплюк, пішов з посади Ірпінського міського голови. Я не складав повноваження мера Ірпеня. Я нікуди не переїжджав і не збираюся. Те, що ви мене не любите — не заважає мені гарно спати вночі. Шановні опоненти. Ви як завжди — слабкі та нефахові, але у вас нарешті з’явилось почуття гумору. Теж добре!», — написав мер Ірпеня.

7 червня у ряді ЗМІ з’явилася інформація, що міський голова Володимир Карплюк оголосив про складання своїх повноважень. Видання посилалися на електронне повідомлення від Карплюка.

«Хочу повідомити Вас про своє рішення скласти повноваження міського голови Ірпеня за власним бажанням. Я разом зі своєю командою доклали максимум зусиль для відновлення нашого рідного курортного міста. Проте так склалися обставини. Сподіваюсь, що ірпінці мене зрозуміють та оцінять нашу командну роботу в позитивному ключі. Дякую, що підтримували і підтримуєте», — йшлося у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мер Ірпеня Карплюк звинуватив поліцію Київщини у проведенні «проплачених» обшуків у міськраді

7 червня правоохоронці проводили обшуки в Ірпінській міській раді. Вони працювали разом з підрозділами КОРД — поліцією особливого призначення. Слідчі дії тривали у рамках розслідування кримінального провадження «Зловживання владою або службовим становищем» з метою перевірки можливої розтрати бюджетних коштів.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share