КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Терористи ІДІЛ і атаки хакерів: що світ дізнався про Україну з останніх новин

Британський сайт SkyNEWS стверджує, що щонайменше 500 бійців «Ісламської держави» ховаються в Україні.

У статті «Корумпована Україна може запропонувати маршрут в Європу російським бійцям «Ісламської держави» йдеться про 30 бійців з села у Дагестані. Воювали в Сирії. До Росії повернутися не змогли. Живуть на півдні України. Автор припускає, що кількість терористів може сягати 500. Пише, що це особливо небезпечно після підписання безвізового режиму з Україною.

На Independent стаття про те, що в Україні знищили всі 1320 пам’ятників Леніну. Згадують про випадок, коли на Закарпатті вулицю Леніна перейменували на Леннона. До статті написали 105 коментарів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 7 несподіваних висловів відомих людей про українську мову до Дня Незалежності

У The New York Times опублікували лист Павла Клімкіна. Він пище, що Україна не має жодного стосунку до ракет Північної Кореї. При цьому погоджується, що Пхеньян справді має отримувати звідкись технології. Але українські надійно захищені.

На сайті новин ОАЕ Gulf News пишуть про те, що 24 серпня Україна відсвяткує День Незалежності. Пояснюють, що це країна у Східній Європі, котра межує з Росією, Білоруссю, Польщею і Угорщиною. 24 серпня проведе військовий парад і вшанує героїв, котрі здобули незалежність.

Британський таблоїд Daily Mail опублікував статтю про те, що українська фірма, котра займається інформаційною безпекою, попереджає про загрозу нових кібератак під час святкувань Дня Незалежності. Вірус вже запускали 27 червня перед Днем Конституції.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share