Терористи захопили селище і вбили щонайменше 50 людей в Афганістані

Радикально налаштовані ісламісти напали на одне з шиїтських селищ у провінції Сарі-Пуль на півночі Афганістану. Вони вбили щонайменше мирних жителів, серед яких – жінки, діти, люди похилого віку.
Про це повідомив Reuters представник адміністрації провінції Забіхула Амані.
Серед учасників нападу були бойовики терористичних угруповань «Ісламська держава» і «Талібан», а також іноземці. Представники «Талібану» вже спростували свою причетність до нападу.
Згідно з даними агентства, терористи атакували селище ввечері 3 серпня. Ісламісти напали на пост сил безпеки, внаслідок бою загинули 7 поліцейських і військовий афганської армії.
Після 48-годинного бою бойовики зібрали в одному місці жителів селища і стратили щонайменше 50 його мешканців. Також вони підпалили 30 будинків.
Ще 25 людей вважають зниклими безвісти. На думку представника адміністрації селища, терористи могли забрати їх з собою.
На місце теракту вже відправили військові сили, в тому числі авіацію.