Тепер мене нічого не налякає: Єфросиніна представила шоу «Сюрприз, сюрприз!»

1 вересня о 20.00 на телеканалі СТБ стартує новий проект «Сюрприз,сюрприз», ведучою, якого стала Марія Єфросиніна. Шоу представляти 7 неймовірних сюжетів з життя звичайних, але здатних на геройський вчинок українців. Історії про жертовність, розставання та кохання не зможуть залишити глядача байдужим, який не буде в стані стримати сліз, переконана Єфросиніна. Сама зірка сподівається, що кожен, після перегляду захоче бути схожим на одного з героєв проекту.

Зйомки тривали рік. Всі бажаючі могли взяти участь у шоу. Треба було заповнити анкету і розповісти про людину, якій хочете зробити сюрприз. Героями шоу стали люди, які підкорили серця не тільки своїх коханих, а часом здійснили жертовний вчинок на користь інших. Підготовкою сюрприза займається не тільки команда проекта, а і родичі героя, які мають попіклуватися про те, щоб сюрприз до останнього залишився таємницею. Це, за словами творців, найскладніше завдання.

До речі, ведуча не приховує, що «Сюрприз, сюрприз» змінив і її теж.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Маша Єфросиніна розповіла про свою приголомшливу сукню на Одеському кінофестивалі

«Я дуже емоційна і до цього не могла позбутися самонавіювання. Я могла з дрібниці розвести паніку чи мати певний страх, все, це те, що властиве людям творчім. Скільки я б над собою не працювала і не намагалася, мені здавалося, що з цим підуть мої певні професійні можливості. Проект подолав цей недолік. Після нього, ти починаєш багато думати про все, ставити собі питання: це могло бути зі мною чи моїми близькими. І тепер мене нічим не залякати. Без роботи я була, у мене робота дуже циклічна, це не смертельно, якщо вірити, то проекти мрії прийдуть у життя, віку я не боюсь. На сьогоднішній день я зосереджена лише на тому, щоб мої рідні були здорові», — говорить Єфросиніна Gazeta.ua.

На презентацію шоу завітали: Лілія Подкопаєва, Антон Савлепов, Володимир Остпачук, ведучі каналу СТБ та багато інших.

Не дивлячись на свій 20-річний досвід на телебаченні, Маша Єфросиніна мала пройти проби перед тим, як її затвердили на роль ведучої проекта, треба було вміння відкрити палітру емоцій і в той же час бути зібраною та контролювати себе.

Ведуча проводила на знімальному майданчику іноді цілу добу, адже знімали від 7 до 9 історій за зміну.

Телеведуча розповідає, що під час роботи у проекті, їй снились тільки історії людей і те, що вона втрачає голос. До речі, герої шоу від приємного шоку іноді не могла говорити.

Тому, щоб бути у формі під час роботи над проектом Маша Єфросиніна намагалась підготуватися до зйомки.

«Я слідкувала за тим, що я їм, пила вітаміни, займалась спортом, всіляко себе фізично готувала до того, що буде важке навантаження. Приходила додому, проводила час з дітьми, собаками, коли були зйомки чоловік, навіть готував мені білковий омлет вранці», — ділиться ведуча.

Казку для героєв шоу створювали чимало відомих особистосей. Жан-Клод Ван Дам, Міла Йовович, Володимир Зеленський, а Олег Винник стали сюрпризом для звичайних українців.