КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Творці віруску Pety.А зробили першу заяву

Хакер або група хакерів, що створили вірус Petya, вперше звернулися до всіх, хто постраждав внаслідок хакерської атаки. Окірм того, творці вірусу спустошили біткоїн-гаманець, куди постраждалі переводили кошти.
Як повідомляє Ain.ua з посиланням на Motherboard, хакер або група хакарів пустошили біткоїн-гаманець, де вже перебуало 10 тисяч доларів. На цей гаменець постраждалі переводили по 300 доларів за розшифрування файлів, однак вони обіцяних ключів так і не отримали. Сума була переведена на інший гаманець.
Також ці ж самі особи перевили менші суми на гаманці сайтів Pastebin і DeepPaste. Саме ці сайти найчастіше використовують хакери для розміщення оголошень.
Невідомий, який виступає від імені творців вірусу, запостив звернення до всіх постраждалих, в якому вимагав за розшифрування файлів (але не завантажувальних дисків) по 100 біткоїнів( приблизно 256 тисяч доларів). Як повідомляють жуналісти, куплений ключ зможе розшифрувати усі заражені комп’ютери.
Як пише УНІАН, французький експерт з інфобезпеки, голова Comae Technologies Метт Суїш заявив, що таким чином хакери просто «потролили журналістів». На його думку, вони просто хочуть заплутати громадськість, переконавши всіх, що Petya — все ж вірус-шифрувальник, а не вірус-вайпер (чия мета — знищити інформацію).

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share