Тато Джорджа Клуні розповів, на кого схожі двійнята

Хоч батьки американського актора Джорджа Клуні бачили внуків через Skype, але вони вже в захваті від новонароджених двійнят і навіть можу припустити, на кого вони схожі.
Про це пишуть на ET Online.
Батьки актора живуть в штаті Кентуккі, США, тому можливість приїхати напологи у Лондон вони не мали. Як розповів у виданні батько Джорджа, – Нік Клуні, малюків їм із дружиною Ніною показали у Skype через дві години після народження.
Амаль, вона супер-жінка, вона просто неймовірна. Малюки прекрасні, звісно, і вона прекрасна. На тому тижні вона казала нам, що велика, мов будинок. Звісно, знаючи її, це дуже маленький будиночок. Але вона чудова, – поділився батько Джорджа.
Щасливий дідусь також розповів, що Елла та Олександр народилися з темним волоссям, і хлопчик дуже схожий на Джорджа.
«Ніна присягається, що в них Джорджеві носики. Я не знаю, що це означає», – жартівливо додав Нік.

Про радісну вістку народження дітей також не стали приховувати від журналістів і батьки Амаль, Бара і РамзіКлуні-старший зізнався, що вони з дружиною вже й не сподівалися, що їхній син колись заведе родину – але все змінилося, коли в його життя з’явилася Амаль.

«Ми на сьомому небі. Це було прекрасне народження. Малюки прекрасні, у них усе добре», – додала матір Амаль.