Суд виправдав ректора, якого МОЗ відсторонило за корупцію

pexels-photo-447570

Міністерство охорони здоров’я відсторонило ректора Одеського медуніверситету за корупцію, а суд його виправдав.

Ректора Одеського національного медичного університету Валерія Запорожана звинуватили у тому, що він подав неправдиві дані в декларації.

24 квітня Міністерство охорони здоров’я відсторонило ректора від обов’язків через те, що поліція склала на нього протокол «про адмінпорушення, пов’язане з корупцією». А 25 квітня Приморський райсуд Одеси виправдав ректора.

Суд не знайшов правопорушень у діях ректора і закрив справу. У залі були активісти правих організацій. Вони зустріли рішення суду криками «Ганьба».

Запорожан покинув суд не через головний вхід, а через чорний. Його супроводжував голова суду Сергій Кичмаренко, який і розглядав справу.

Нагадаємо, що МОЗ відсторонив ректора Одеського медуніверситету через корупцію.

Фото: pexels.com

Реклама

The post Суд виправдав ректора, якого МОЗ відсторонило за корупцію appeared first on Студвей.