Студент з Івано-Франківська створив онлайн-курс із медицини

Новина 1

Студент шостого курсу Івано-Франківського національного медичного університету Микола Островський створив онлайн-курс «Шлях лікаря: Івано-Франківський національний медичний університет». Освітній курс уже стартував на платформі «Prometheus».

Курс знайомить абітурієнта з особливостями професії лікаря та університетом у цілому. Автор ідеї онлайн-навчанням зацікавився на третьому курсі. Тоді хлопець пройшов свої перші курси на платформі Prometheus та на Coursera.

«Мені дуже подобається західний підхід до створення онлайн-курсів, А створити щось схоже про наш університет вирішив тоді, коли переглянув один з онлайн-курсів канадського університету, який власне і допомагає абітурієнтам визначитися з майбутньою професією», – розповідає Микола.

Тоді ж у хлопця виникла ідея створити подібний курс для свого вишу. Микола сподівається, що його проект допоможе вступникам зазирнути у ще невідомий для них світ.

Нагадаємо, французький Центр міждисциплінарних досліджень запустив онлайн-платформу з безкоштовними курсами із синтетичної біології. Проект Synthetic Biology One навчить розробляти нові сорти йогурту, змінювати колір бактерій і модифікувати кишкову паличку.

Фото: pexels.com

Реклама

The post Студент з Івано-Франківська створив онлайн-курс із медицини appeared first on Студвей.