Студенти МІТ представили нові технології для людей з особливими потребами

Новина 1

Студенти Mасcачусетського інститут технологій (США) розробили допоміжні технологічні рішення для конкретних людей із особливими потребами. Відбулося це за підтримки компанії Assistive Technologies Hackathon.

У рамках програми студенти мали один день для створення допоміжних пристроїв, які задовольнять потреби людей з обмеженими можливостями.

За два тижні до цього 70 студентів і 17 клієнтів зустрілися на вечері, яку спонсорували ATHack. Клієнти розповіли про свою фізичні вади й описали те, чого вони хотіли б досягти за допомогою додаткових пристроїв.

«ATHack представив студентам широке коло проектів. У деяких випадках розробка самої технології проста. Реальна проблема полягає в розумінні того, які потреби є в користувачів, і в розробці технології, яка задовольняє ці потреби», – говорить аспірант МІТ Джайя Нараїн.

«Технології, які студенти створили, були дуже корисні для клієнтів ATHack», – розповів один із наставників від Assistive Technologies Hackathon Джон Вівілекчія.

Нагадаємо, раніше у Mасcачусетському інституті технологій розробили метод швидкого 3D-друку меблів.

Фото: pexels.com

Реклама

The post Студенти МІТ представили нові технології для людей з особливими потребами appeared first on Студвей.