Страшна ДТП біля Львова: троє людей загинули на місці, понад десятеро – в лікарні

Смертельна ДТП трапилась вранці 13 червня на трасі Київ – Чоп неподалік від Львова.
Як інформує прес-служба поліції Львівщини, приблизно о 7:30 ранку поблизу села Надітичі Миколаївського району легковик врізався у мікроавтобус.
Поліція встановила, що 33-річнийводій автомобіля «Опель Вектра» не впорався з керуванням і виїхав на зустрічну, де буквально влетів у мікроавтобус з пасажирами «Мерседес Спринтер».
Зіткнення було настільки сильним, що водій та ще двоє пасажирів легковика, які перебували в салоні, загинули на місці.

Пасажири легковика загинули на місці
Більше десяти людей, які перебували у мікроавтобусі, звернулись за медичною допомогою. Зараз лікарі встановлюють їм діагнози.
На фото, які оприлюднили в поліції видно, що легковик буквально під кинуло на дорозі, а від його передньої частини нічого не залишилось.

Легковик перевернуло на дорозі