КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Стан пораненого у Вірджинії соратника Трампа значно є критичним

Стан здоров’я лідера республіканської більшості в Палаті представників Стіва Скаліза після того, як на нього скоїли збройний напад, значно погіршився.
Як повідомляє «Голос Америки», після інцидент його стан розглядався як стабільний, щоправда після перенесеної операції він значно погіршився та чиновник наразі перебуває у критичному стані.
Крім того зазначається, що в результаті нападу постраждали ще три людини – два охоронці та співробітник апарату Конгресу. Наразі їхньому життю нічого не загрожує.
Також вже встановлено ім’я нападника – ним виявися 66-річний бізнесмен Джеймс Ходжкисон з міста Белвілл (штат Іллінойс), який був прихильником сенатора Берні Сандерса, що боровся, поряд з Хілларі Клінтон, за висунення кандидатом в президенти від Демократичної партії на виборах 2016 року.
Джеймс Ходжкисон, що почав стріляти в республіканців поблизу Вашингтона
За інформацією The Washington Post, дотримувався він лівих поглядів і засуджував політику чинного американського президента Дональда Трама.
Зловмисник відкрив вогонь на бейсбольної майданчику в місті Олександрія, де тренувалися конгресмени-республіканці. За словами одного з них, нападник спочатку запитав, до якої з двох партій належать політики, а потім почав стріляти.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share