КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Спроба в Одесі була останнім концертом Лободи в Україні — блогер

Організатор протестів проти виступів українських артистів, які працюють в РФ Сергій Стерненко розповів чому вважає виступ Світлани Лободи в Україні останнім.

«Спроба в Одесі була останнім концертом Світлани Лободи в Україні. Більше їй ніде не дадуть тут заробляти. Дорн після інтерв’ю став чи не найогиднішим для багатьох людей, недалеким зрадником своєї країни. В Одесі його концерт скасували за тиждень до запланованої дати, і після його слів інакше бути і не могло. Задача максимум видавити з нашого ринку всіх, хто співав в Криму або проявляв відкриту зневагу по відношенню до України під час війни. До речі, наша наступна протестна акція стосується виступу російського виконавця на ім’я МОТ 10 червня в Одесі», — каже Сергій Стерненко для live.karabas.com

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лобода розважала гостей російського мільярдера

В останні дні травня Одеса стала епіцентром новин про конфлікти навколо концертів деяких вітчизняних виконавців. Спочатку після штовханини біля входу та заяви про замінування залу був скасований виступ LOBODA в клубі Ibiza 28 травня. Після цього свій концерт, який мав відбутися в тому ж закладі 9 червня, відмінив Іван Дорн. Його теж збиралися зустріти протестами.

Блогер Борис Немировський, відомий під ніком «дід Панас», розповів про відношення до зірок-зрадників .

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share