КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Спецпрокурор ФБР розпочав розслідування проти Трампа, – Washington Post

Спецпрокурор Роберт Мюллер, який розслідує можливі зв’язки Дональда Трампа з Росією, допитає високопоставлених представників американських спецслужб.
Головне завдання цього розслідування – з’ясувати, чи не намагався Трамп перешкоджати правосуддю. Саме ж розслідування розпочалося після того, як Трамп звільнив Джеймса Комі з посади керівника ФБР.
Роберт Мюллер, який призначений для проведення незалежного розслідування зв’язків членів передвиборчого штабу Трампа з Росією – планує допитати високопоставлених співробітників американських спецслужб. Йдеться про директора Національної розвідки США Дені Коутса, главу Агентства національної безпеки Майка Роджерса і його колишнього заступника Річарда Леджетта. Про це повідомляє Washington Post

Розслідування можливого перешкоджання правосуддю з боку президента США – складний процес, навіть якщо будуть знайдені переконливі докази. Міністерство юстиції США вважає недоцільним звинувачувати діючого президента, відзначає Washington Post.
9 травня Дональд Трамп відправив директора ФБР Джеймса Комі у відставку. Трамп пояснив своє рішення тим, що Комі був «не здатний ефективно керувати» ФБР. У той же час телеканал CNN повідомляв, що однією з причин звільнення є те, що екс-глава ФБР «не надав президенту гарантії своєї особистої відданості».
Майже через рівно місяць, 7 червня, Комі представив письмові свідчення конгресу про свої контакти з президентом США. Колишній глава ФБР докладно описав прохання Трампа припинити розслідування щодо його колишнього радника Майкла Флінна. У свідченнях він відзначав, що подібне прохання викликала стурбованість, враховуючи роль ФБР як незалежного агентства.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share