Сибірська виразка прийшла в Україну

Інфекційне захворювання виявили у с. Миропілля Краснопільського району Сумської області. Хворобу підтвердили у овець, трупи яких знайшли поблизу місцевої школи.

Про це повідомляє СпецКор.

«Звернулася до нас загальноосвітня школа села Миропілля. Виїхавши до населеного пункту, на вулиці Береговій ми знайшли заховані у пластикові мішки та прикопані землею трупи овець. Перевірка підтвердила, що у тварин сибірка. Усі рештки були спалені, а ґрунт, де їх знайшли, для профілактики перекопали хлорним вапном», — каже начальник ГУ Держпродспоживслужби у Сумській області Віталій Моісеєнко.