Серії тренінгів SPEAKOUT (Дж. Вілсон)

12 лютого 2018 року викладачі кафедри (Мелько Х.Б., Прокопчук М.М., Сніцар В.П., ) разом із студентами групи ПА-01-14 взяли участь у серії тренінгів SPEAKOUT: Authentic Communication and Vocabulary in Action, організованих Міжнародним освітнім центром Дінтернал Ед’юкейшн.

Ексклюзивний представник видавництва Пірсон в Україні запросив унікального спікера та кваліфікованого фахівця світового рівня Дж. Дж. Вілсона провести серію тренінгів на тему «Спілкування іноземною мовою – ключова компетентність ХХІ століття».

Викладачі разом із студентами мали унікальну можливість ознайомитися з авторськими прийомами та методами навчання іноземної мови від автора книги-переможця Премії Англомовної Спілки за Найкращу Книгу (English Speaking Union Award for Best Book) “Speakout”.

У викладачів і студентів була надзвичайна можливість виграти екземпляр книги з особистим автографом автора, поспілкуватись з Дж. Дж. Вілсоном та отримати приємні подарунки від Dinternal Education.

Крім того, студенти кафедри взяли участь у прес-конференції для студентів, під час якої його учасники мали змогу запитати Джей Джея про його враження від перебування в Україні, розпитати про його план на майбутнє. Експерт поділився зі студентами практичними ідеями та порадами щодо ефективного поліпшення рівня володіння іноземною мовою.