Серйозний бій триває на Луганщині: може дійти до евакуації дітей

Бойовики почали потужний обстріл позицій ЗСУ з кулеметів, гранатометів та артилерії 152 калібру в районі населеного пункту Жолобок, що на Луганщині.
Про це повідомила 53-тя окрема механізована бригада, передає прес-центр штабу АТО.
«За словами виконуючого обов’язки голови цивільно-військової адміністрації селища Новотошківське та села Жолобок Попаснянського району Дмитра Кондратьєва, внаслідок обстрілів у селищі Новотошківське було пошкоджено водовід, осколками посічені цивільні будинки, розглядається питання евакуації дітей», – йдеться у повідомленні.
У штабі додали, що бойовики активно накопичують резерви та проводить інші заходи, які можуть свідчити про підготовку до наступу противника.