Сергій Віхарєв помер у кріслі стоматолога

8 червня на Серафимівському кладовищі у Санкт-Петербурзі поховали артиста і балетмейстера Маріїнського театру 55-річного Сергія ­Віхарєва. На прийомі у стоматолога в нього зупинилося серце.

 Сергей утром пошел в частную стоматологическую клинику, розповідають у театрі. Мали видалити зуб і вставити імплант. Під час загального наркозу серце зупинилося. Лікарі реанімували його півтори години.

Сергій Віхарєв закінчив Санкт-Петербурзьке хореографічне училище. 1980 року влаштувався на роботу в Маріїнський театр. У спектаклях виконував головні ролі: танцював партію Меркуціо в «Ромео і Джульєтті» і графа Альберта в «Жизелі». Балетмейстером Маріїнського став 2007-го. Ставив вистави у міланському Ла Скала, Паризькій опері, театрі Карло Фелічі в Генуї, театрі опери та балету в Астані.