КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

СБУ знайшла схованки бойовиків «ДНР» зі зброєю та формою Росії

Співробітники СБУ виявили на Донеччині протягом доби дві схованки зброї та боєприпасів бойовиків. Серед боєприпасів було знайдено і російську військову форму.
Про це повідомляє прес-центр СБУ.
Так, згідно з повідомленням, на першу знахідку боєприпасів силовики натрапили в районі центрального сміттєзвалища Маріуполя. Там правоохоронці вилучили зі схрону гранатомет РПГ-26, три гранати РГД-5 та Ф-1, склянки з вибуховими речовинами та велику кількість набоїв до автоматичної зброї.
Ще одну схованку оперативники СБУ виявили в одній з квартир Дружківки. Власником помешкання є учасник одного з незаконних збройних формувань «ДНР».
«У схроні зберігалися снайперська гвинтівка СВД, два автомати Калашникова та три комплекти військової форми російського виробництва, – повідомили в СБУ.
За інформацією спецслужби, схованки призначалися для диверсійних груп терористів, які планували дестабілізувати ситуацію в мирних регіонах України.
За обома фактами відкрито кримінальні провадження за ст. 263 Кримінального кодексу України. Тривають оперативно-слідчі дії.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share