КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Росія фактично забирає Донбас під свій протекторат — Клімкін

Росія свідомо проводить державне рейдерство українських підприємств на Донбасі.

Про це сказав міністр закордонних справ України Павло Клімкін на спільній прес-конференції з чинним головою ОБСЄ, федеральним міністром європейських, інтеграційних і закордонних справ Австрії Себастьяном Курцом у Києві.

Клімкін обговорив з Курцом, що ОБСЄ може додатково зробити для досягнення реального припинення вогню і безпеки на Донбасі. А також, як можна вплинути на звільнення заручників. Обговорив, як буде здійснюватися спільна робота над зміцненням Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

«На превеликий жаль, через свідомі дії Росії ситуація зараз виглядає набагато складнішою, ніж на початку цього року. Те, що робить зараз Росія, це свідома ескалація ситуації, це свідоме бажання зробити Донбас фактично російським протекторатом.

І те, що зроблено в контексті визнання нелегальних документів, те, що зроблено в контексті запровадження російської валюти, російського рубля, те, що зараз на Донбасі відбувається справжнє державне рейдерство щодо наших підприємств — це все етапи абсолютно свідомої і сконцентрованої політики.

І обстріли, які маємо кожної ночі, і щодня вони спрямовані також і на цивільні об’єкти. При чому, вони не є випадковими, вони є абсолютно свідомими. Вони спрямовані на те, щоб дестабілізувати ситуацію на українському Донбасі. Цього не буде», — запевнив Клімкін.

Ситуація у районі проведення АТО залишається напруженою, проте повністю контрольованою українськими захисниками.

Позиції наших військових на Донбасі за минулу добу обстріляли 71 раз.

Унаслідок бойових дій вчора 2 українських захисників загинули, ще 11 зазнали поранень.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share