Росія злякалась посилення контролю при в’їзді її громадян до України, – представник МЗС

Очільник Міністерства закордонних справ Павло Клімкін анонсував появу системи попереднього інформування громадян Росії про їх намір відвідати Україну.
Після такої заяви Росія перелякалась посиленого контролю при перетині кордону з Україною, повідомив заступник голови МЗС Сергій Кислиця в Twitter.
«Росія перелякалася через ідеї МЗС України щодо посилення контролю над її громадянами», – написав Сергій Кислиця.

За словами заступника голови МЗС, реакція Росії щодо введення посиленого візового режиму з нею вказує на правильність дій України.
Хочу відразу привернути увагу, що така система діє у багатьох демократичних країнах, а не лише у США по відношенню до країн, із якими, як у випадку із Сполученими Штатами, діє «безвізовий» режим. Тому хвороблива, майже істерична реакція Москви на це вже випробуване «know how» є показовою і вартою уваги, – додав Сергій Кислиця у Facebook.