КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Російській журналіст спрогнозував повномасштабне вторгнення РФ в Україну

Російська Федерація вторгнеться в Україну але не зараз, не під час російсько-білоруських військових навчань «Захід-2017». Росія піде на такий крок, коли країна дійне до реального зубожіння.
Такий прогноз зробив російський журналіст та політичний емігрант Аркадій Бабченко в інтерв’ю «Новому времени».
За його пронозами, коли російський народ і Росія, як держава, зубожіють, РФ вдасться до повномасштабного вторгнення, а Україна – очевидна мета для цього.
«Я думаю, що Росія все ж вторгнеться в Україну, але не зараз. Ось коли дійде до реального зубожіння російського народу і програм за типом «нафта в обмін на продовольство», тоді війна точно знадобиться, і Україна – очевидна мета», – зазначив журналіст.
За словами Бабченка, російсько-українська війна закінчиться лише тоді, коли Україна поверне всі свої території. З власної волі, зазначає журналіст, Росія не віддасть окупований Крим, а в Україні наразі 0150 немає ресурсів, що його повернути.
Росія навіть сама готова віддати їх (окуповані території, – «24»). Однак в України немає ресурсів повернути Крим. З власної волі Росія не віддасть півострів ніколи, – наголосив він.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share