КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Російський гурт Uma2rman в Криму не виступатиме

Російська група Uma2rman не зможе виступити на закритті фестивалю «Extreme Крим 2017» через хворобу соліста Володимира Кристовського, повідомляють кримські ЗМІ з посиланням на прес-службу фестивалю.

Музикант записав відеозвернення, в якому вибачився перед гостями фестивалю.

«Вітаю, дорогі друзі. На жаль, з технічних причин ми не зможемо виступити на фестивалі «Extreme Крим 2017″. Але нам дуже б хотілося. Але я захворів, якась у мене ангіна, все горло рознесло, тому я просто, на жаль, не зможу виступити, і ніхто за мене не зможе заспівати», сказав Кристовський.

Фестиваль екстремальних видів спорту «Extreme Крим 2017» проходить на узбережжі мису Тарханкут в анексованому Криму з 19 липня по 6 серпня.

Іноземні артисти, приїжджаючи з гастролями в анексований Росією Крим через закриті України пункти пропуску, порушують українське законодавство. Деякі з артистів, які виступили на анексованій території або висловилися на підтримку російської анексії Криму, втратили можливість виступати на материковій Україні.

В українському МЗС 25 липня 2016 року опублікували звернення, в якому застерегли іноземних громадян і осіб без громадянства від незаконних поїздок у Крим.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share