КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Розкрили мільярдні махінації народного депутата Онищенка

Рік тому, 15 червня 2016-го, слідчі НАБУ і САП попросили дозволу на арешт народного депутата Олександра Онищенка. Його назвали організатором схеми з відмивання грошей на продажі українського газу через державне підприємство Укргазвидобування.

За даними детективів, загальна сума збитків склала 3 млрд грн. Онищенку інкримінують статті, які передбачають покарання від 7 до 12 років ув’язнення.

5 липня 2016 року Верховна Рада зняла з нього депутатську недоторканність і дала згоду на його кримінальне переслідування. До того часу Онищенко встиг втекти з України. Зараз він перебуває у Лондоні.

1 грудня Онищенко заявив, що має компромат на президента Петра Порошенка. Нібито всі розмови з гарантом він записував на вбудований у годинник диктофон і їх передав американським спецслужбам. Пізніше нардеп також розповів британському виданню The Independent про корупцію в оточенні Порошенка. Проте достовірність заяв Онищенка перевірити не вдалося.

У квітні цього року нардеп-утікач повідомив, що одна з європейський країн надала йому статус політичного біженця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Не чув» — Порошенко про плівки Онищенка

Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник висловлював сподівання, що Олександра Онищенка будуть заочно судити.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share