Рекордно швидкі терміни зведення новобудови ЖК «Славський»

Неймовірно, але факт! Старт будівництва житлового комплексу SloveSky припав на березень, а вже на початку червня ми бачимо 4 відбудовані поверхи! Покупці, які встигли на старті будівництва забронювати квартири за найвигіднішими цінами, вже шукають меблі для новосілля, адже воно не за горами! Вже в листопаді щасливі власники квадратних метрів на Троєщині дадуть гідну відповідь жителям Голосієво.

Ще є можливість «вскочити в останній вагон» і придбати квартири за акційною ціною 490$/м2. Акція діє до 15 червня, залишилося всього 4 квартири за такою ціною. Якщо ви роздумуєте над тим, яку купити квартиру в новобудові, але не хочете чекати 2-3 роки, то ЖК «Славський» ідеальний варіант!

У чому секрет?

Але чому ж забудовникам ЖК «Славський» вдається слідувати плану будівництва? Адже всі ми звикли до затягнутих термінів, постійного відкладання введення в експлуатацію та інших «сюрпризів» столичних забудовників. Вся справа в продуманому плані будівництва, застосуванні сучасних високоякісних будівельних і оздоблювальних матеріалів, які здатні значно зменшити термін зведення багатоквартирного будинку. До того ж, ЖК «Славський» відноситься до клубного формату будинку. Всього передбачено 5 поверхів і підземний паркінг. У цьому конкурентна перевага ЖК «Славський» перед 20-поверхівками, які заповнили Київ.

Що таке клубний формат будинку?

Обгороджена по периметру територія, яка охороняється і знаходиться під відеоспостереженням.
Продумана посадка будинку, завдяки якій знижується шум від автомобільних доріг і підвищується безпека мешканців.
Затишний двір, в якому ви знаєте сусідів в обличчя.
Дитячі та спортивні майданчики зі всім необхідним для здорового дозвілля.
Відсутність проблеми зберігання автомобіля паркувальне місце кожному жителю!
Хороша інфраструктура торгові центри, супермаркети, відділення банків і пошти, аптеки, поліклініки, школи та садочки.
Свіже повітря і можливість щодня прогулюватися в парку за декілька кроків від будинку.

Свіжі подробиці

На середину червня роботи проводяться за графіком, з невеликим випередженням. Викопаний грунт для фундаменту, проведені всі фундаментні роботи, гідроізоляція. Закладені вводи для ливнівок і каналізації. Вже зараз видно, як змонтований баштовий кран для будівельно-монтажних робіт. Монолітні роботи з каркаса будівлі завершені на 45%. Привозять матеріали для зведення стін, які будуть використані по закінченню монолітних робіт.
На сайті регулярно публікуються фотографії, на яких неозброєним оком помітний прогрес. До того ж, об’єкт доступний для відвідувань щоденно до 20-00. Ви особисто можете переконатися в тому, що будівництво йде своєю чергою.