«Ребра поломані у неї, бо робив штучне дихання» — убивцю студентки взяли під варту

14 травня в Івано-Франківському міському суді обрали міру запобіжного заходу підозрюваному у вбивстві студентки 29-річному Ельдару Астанову. На час слідства він перебуватиме під вартою.

У коридорі й судовій залі підозрюваний ховав обличчя, натягнувши на себе футболку. Заявив, що готовий дати покази, але без присутності ЗМІ. Однак суддя Олена Татаринова відхилила клопотання за відсутністю підстав, пише Курс.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зниклих тиждень тому чоловіка та жінку знайшли на дні озера

Свою провину чоловік заперечує. Каже, не вбивав свою дівчину. А поламані ребра від того, що робив їй штучне дихання. Визнає вину у тій частині, що намагався сховати труп.

«Ми сварилися. Вона зловживала наркотиками і алкоголем, падала з підвіконника, падала у ванній. Переніс її у кімнату і вже на ранок виявив, що вона мертва. А ребра поломані у неї, бо намагався врятувати її, робив штучне дихання», — передає слова підзахисного адвокат Тетяна Булін-Соколова.

Студентка 4 курсу Івано-Франківського медичного університету 24-річна Дішлі Еля Зія зникла 31 травня. Лише 5 червня про її зникнення повідомили в поліцію й оголосили розшук. 12 червня в ставку у селі Світанок Рогатинського району Івано-Франківщини поліцейські знайшли труп студентки. Її поклали у валізу і втопили. Закопані речі жертви знайшли у Городенківському районі. У поліції вважають, що смерть настала від черепно-мозкової травми. Головний підозрюваний Ельдар Астанов, з яким жертва мала стосунки протягом півроку, мешкала в його квартирі в Івано-Франківську. Астанова затримала того ж дня, коли знайшли тіло жертви.