КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Після втрати голосу у Полтаві Вакарчук звернувся до фанатів

Лідер «Океану Ельзи» Святослав Вакарчук неймовірно розчулений підтримкою шанувальників, які прийшли на концерт у Полтаві, і до останньої пісні підтримували його попри те, що йому було важко співати.
Про це повідомляє прес-служба «Океану Ельзи» у Facebook.
«Вчора на концерті в Полтаві у мене пропав голос. Прямо на першій пісні. Спочатку я не міг сказати ні слова та потім, поступово, стало легше. За півгодини голос частково відновився і ми вирішили продовжити. Коли виходили на сцену вдруге, не знали як реагуватимуть люди. Але з першої ж ноти ми відчули таку шалену підтримку, що було ясно – перед нами понад 20 тисяч справжніх друзів, які ніколи не підведуть», – зазначив Вакарчук.
За словами фронтмена «ОЕ», майже три години концерту минули дуже швидко. І хоч музикант не міг все співати, музика нас і шанувальників зробила одним цілим.
Хочу щиро подякувати кожному, хто прийшов на стадіон. Ви співали зі мною. Ви підтримували мене. Ви були в моєму серці. З такими друзями не страшні жодні випробовування. Таким, як ви хочеться співати і писати нові пісні! Цей вечір не забудеться ніколи. Дякую, дякую і ще раз дякую! – наголосив лідер «Океану Ельзи».

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share