КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

П’янке читання. В Італії випускають вино з книжковими етикетками

Винороб Матео Корреджіа знається не тільки на вині, а й на літературі. Щоб об’єднати два свої захоплення, він створив проект Librottiglia (з італ. «Книжкова пляшка»).

Спільно з дизайнерським агенством Reverse Innovation Матео розробив пляшку вина, етикетку якого можна гортати і читати, як книжку. Ось що про це думає команда Reverse Innovation:

«Зараз, для того щоб читати, ми використовуємо комп’ютери, столи і мобільні телефони. Чому б не використовувати ще й пляшку вина?»


Кожен з тьох сортів вина має власну книжкову етикетку. Автори проекту запевняють, що кожна історія ідеально поєднується зі смаком вина у пляшці. На етикетці червоного вина сорту ROERO можна прочитати історію під назвою «Ti amo. Dimenticami» (з італ.«Я люблю тебе. Забудь мене») про кохання, яке змінює все життя. Її ствонила письменниця Регіна Маркес Надаес:

«Ти прийшла в моє життя дощового зимового дня. Ти була мовчазною, одягненою у джинсову куртку зі стразами, яка не захищала тебе від холоду та вологості нашого міста.»

Пляшку вина будь-якого із трьох сортів можна придбати за на сайті Librottiglia за 15 євро. Для тих, хто захоче спробувати одразу всі сорти літературних вин, три пляшки коштуватимуть 40 євро.

 

The post П’янке читання. В Італії випускають вино з книжковими етикетками appeared first on Література. Сучасна українська література. Всеохопний літературний портал.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share