Путін про дочок і їхні родини: У зятів бувають розбіжності з моїми поглядами

Президент Росії Володимир Путін заявив, що йому дуже пощастило з доньками, щоправда деколи з їхніми чоловіками він дискутує.
Фрагмент інтерв’ю між господарем Кремля та відомим режисером Олівером Стоуном опублікував на своєму Yotube-каналі американський телеканал ShowTime.
За словами Путіна, наразі в його дочок є власне сімейне життя, але вони зустрічаються. До прикладу, він домовився з ними зустрітися, щоб повечеряти одразу після інтерв’ю.
Крім того, російський лідер підкреслив, що його дочки не є пов’язаними ні з політикою, ні з великим бізнесом, натомість вони займаються наукою та освітою.
«Чи мені пощастило з дітьми? Я ними пишаюсь!», – наголосив президент Росії.
Також він розповів про розбіжності у поглядах з його зятями.
«Бувають і відмінні від моїх точки зору щодо певних питань, але ми не сперечаємось, ми дискутуємо», – підкреслив політик.