КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Путін пригадав, чому Кремль так відреагував на приєднання України до євроспільноти

Президент Росії Володимир Путін стверджує, що Кремль так жорстко сприйняв підписання угоди про асоціацію між Україною та ЄС у 2014 році, оскільки вони тривали час вели перемовини про приєднання до СОТ, а коли вже це відбулося, то в Євросоюзі їм сказали, що це не їхня справа.
Про це він розповів у коментарі відомому голлівудському режисеру Оліверу Стоуну, передає «РИА Новости».
На переконання господаря Кремля, під час подій Євромайдану, люди в Україні «думали про те, що приєднання в будь-якій формі до стандартів Євросоюзу позбавить їх від того принизливого становища, в якому вони опинилися з початку 90-х і до сьогоднішнього часу».
Президент РФ підкреслює, що це і стало головним спонукальним мотивом всіх подальших подій.
Ми 17 років вели переговори з Євросоюзом про умови приєднання Росії до СОТ. І раптом нам оголошують, що Україна та ЄС підписують між собою угоду про асоціацію, в результаті якої повністю розкриваються українські ринки. Таким чином, Євросоюз отримав можливість заходити з усіма своїми товарами на нашу територію без будь-яких переговорів, незважаючи на досягнуті між нами принципові домовленості під час 17-річних переговорів щодо приєднання до СОТ, – наголошує політик.
Також російський лідер додав, що у зв’язку з цим Росія запропонувала «провести переговори європейським партнерам у тристоронньому форматі», проте отримала жорстку відмову.
«Нам сказали, що це не наша справа», – резюмував Путін.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share