КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Путін пояснив, чому почалося кровопролиття на Донбасі

Президент Росії Володимир Путін переконує, що перед війною на Донбасі він багато разів звертався до чинної української влади, втому числі і до українського лідера Петра Порошенка, однак «у них був свій погляд на ці речі».
Про це він заявив під час інтерв’ю з відомим голлівудським режисером Олівером Стоуном, передає «РИА Новости».
Так, за словами господаря Кремля, в Україні відбулося силове захоплення влади та державний переворот.
«Люди були наляканими розгулом націоналізму, радикалізму. Перше, про що заговорили люди, які прийшли до влади в результаті державного переворот, вони заявили про те, що ухвалити закон, що обмежує дію російської мови. Їх європейці зупинили. Але сигнал до суспільства вже був подано», – підкреслив політик, забувши, як його посіпаки на Донбасі переслідували україномовних і знущалися над ними після Євромайдану.
Також він зауважив, що люди на Донбасі «не прийняли цей переворот», відтак українська влада почала «застосовувати центральні органи спеціальних служб», а ночами «відвозити до в’язниці у Києві».
Звичайно, люди на Донбасі після цього просто взялися за зброю. Як тільки це сталося, по суті, почалися бойові дії, тому що замість того, щоб почати діалог з людьми на Південному сході України після використання спеціальних служб вони почали прямо використовувати армію:танки , бойову авіацію, прямо почали завдавати ударів системами залпового вогню по житлових кварталах. Потім відбулися вибори, прийшов новий президент. Ми багато разів зверталися до нового керівництва України утриматися від крайніх дій. Я з ним багато разів говорив, але у нього був свій погляд на ці речі, – додав Путін.
Крім того, російський лідер наголосив, що Порошенко «весь час посилався на втрати одного, двох, трьох осіб в ході бойових зіткнень з «ополченням», «але коли він відновив бойові дії, загинули тисячі».

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share