КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Публіцистка назвала 4 звички успішних бізнесменів

Британська публіцистка і підприємниця Сем Фентіман-Холл назвала 4 звички, які допоможуть досягти успіху в бізнесі. Їх дотримання може підвищити ефективність бізнесу, йдеться в колонці для Virgin.

Планування і розклад
Вилізти з ліжка трохи раніше і використовувати ранок ефективно. Скорочуйте час, проведений в соцмережах і за читанням електронної пошти.
Дроблення великих завдань на прості і досяжні кроки — один зі способів зберегти високий рівень зацікавленості справою. Вирішіть, чого ви хочете досягти в довгостроковій перспективі, потім зробіть невеликий крок до цього. Тимчасово перестаньте думати про те, що у вас вийшло. Потім, використовуючи цей новий досвід.

Гроші мають значення
Визначте потреби ринку. Замість того, щоб вгадувати, чого хоче клієнт, дізнайтеся напевно, що їм потрібно і дайте їм це. Ось тоді ви почнете заробляти. Експерти стверджують, що вам варто починати бізнес, володіючи капіталом, якого вистачить як мінімум на шість перших місяців. Переконайтеся, що у вас все в порядку в плані фінансів.
Протестуйте свою ідею, перш ніж вкладати всі свої ресурси. Якщо тест пройде успішно, можете планувати наступний етап розвитку вашого бізнесу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 7 звичок, щоб не повніти

Взаємодія з людьми і створення хорошої команди навколо себе
Кращі підприємці вибудовують міцні зв’язки, як з діловими партнерами, так і з членами своєї команди. Це дозволить вам зосередитися на тому, що ви робите найкраще. На думку Стіва Джобса і Стіва Возняка, повинні бути люди з ідеями і ті, які допоможуть втілити їх в реальність.
Успішні бізнесмени схильні багато говорити про свої здобутки і добре реагують на позитивні і негативні відгуки. Вважають невдачу невід’ємною частиною шляху до перемог. Багато хто втрачав усе, а потім починав спочатку.

Підтримуйте форму. Фізичну і психологічну
Знайдіть час для читання. Дослідження вказують на безліч позитивних моментів від такого процесу.
Крім вправ для мозку, не можна також забувати про вправи для тіла. Плануйте регулярні фізичні вправи. Прогуляйтеся в обідній час, прокиньтеся раніше заради вправ і розтяжок або займайтеся йогою.

Сергій Рудюк. СЕО мережі магазинів СКАЙ і інтернет-магазину skay.ua розповів як збільшити продажі у 20 разів.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share