Про реорганізацію кафедр зіставного мовознавства і теорії та практики перекладу і англійської філології факультету перекладачів та створення кафедри англійської філології і перекладу

На підставі рішення вченої ради Київського національного лінгвістичного університету від 13.06.2013 р., протокол № 13, та з метою оптимізації структури університету і підвищення ефективності організації навчально-виховного процесу, на базі кафедри зіставного мовознавства і теорії та практики перекладу і кафедри англійської філології факультету перекладачів було створено кафедру англійської філології і перекладу. Завідувачем кафедри англійської філології і перекладу з 01.09.2013 р. було призначено доктора філологічних наук, професора Ніконову Віру Григорівну.