«Прощавай, друже. Ми наздоженем» — у зоні АТО загинув 42-річний воїн

13 червня, близько 23:15, внаслідок артилерійського обстрілу поблизу селище Луганське Бахмутського району на Донеччині загинув 42-річний Микола Гайдук. Був старшим солдатом у окремому мотопіхотному батальйоні «Патріот» 53-ї бригади.

Родом з Нікополя Дніпропетровської області.

На фронт пішов добровольцем у 2014 році. Після повернення додому займався волонтерством. Згодом підписав контракт і знову вирушив на передову.

«Він завжди посміхався. Не зміг залишитися осторонь, почав волонтерити — він був патріотом. Не зміг залишитися вдома, повернувся на фронт — він був сильним і сміливим», — написала у Facebook волонтер Дар’я Андрусенко-Якотюк.

Очолював «Асоціацію учасників бойових дій Нікопольщини». Був майстром спорту з кікбоксингу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Попрощалися з трьома бійцями АТО, які загинули на Світлодарській дузі

Рідні, друзі, побратими по службі і навіть незнайомі з Миколою залишають десятки коментарів і історій на його сторінці у Facebook.

«Твої соколята — два твоїх крила, залишилися без годувальника. Ти тепер на небесах і будеш дивитися на всіх нас живих зі своєю скромною посмішкою. Тепер мені доведеться, проходячи повз обеліск пам’яті воїнів АТО, дивитися вже і на тебе, на твоє фото. І я ніяк не зможу змиритися з цим», — написав друг Віктор Каракуша.

«Прощавай, друже. Ми наздоженем», — сказав Олексій Савченко.

«Сьогодні особисто для мене не просто день жалоби. Сьогодні день мученицької смерті нашого фундатора першого у місті храму на честь полеглих воїнів Захисників Вітчизни — святого праведного Петра Калнишевського. Для мене Микола Гайдук це приклад жертовності і неосяжної любові, віруючої, смиренної людини з великою душею і чистим серцем. Не можу я осягнути його смерті. Не можу, тому що смерть буде переможена, тому що земна смерть була не марною, тому що після смерті буде воскресіння!», — сказав диякон Святослав Скороход.