КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Продукти для ефективної роботи мозку: список

Аби наш мозок добре працював, потрібно дотримуватись певних правил харчування та вживати побільше певних продуктів.
Для нашого розуму та пам’яті найпоживніша їжа – це фрукти та овочі. Особливо корисною є броколі, адже в ній багато вітаміна К і бору, дефіцит яких приводить до зниження активності мозку.
Також дуже корисно їсти яблука – вони захищають мозок від оксидантного стресу, який веде до втрати пам’яті і зниження інтелекту.
У какао-бобах містяться поліфеноли (потужні рослинні антиоксиданти) і мінерали, які покращують кровообіг та відповідають за швидкість реакції і пам’ять. Крім того, какао-боби захищають мозок від окислювальних процесів, що призводять до хвороби Альцгеймера.
Риба давно відома відома своїми корисними властивостями. Все тому, що у ній багато жирних кислот омега-3, завдяки яким мозок працює краще. А ще в рибі багато вітамінів A, D, E, а також заліза, фосфору, кальцію, магнію, цинку і селену, необхідних для підтримки активності мозку.

Для енергозабезпечення мозку дуже важливим є вітамін Е, якого дуже багато у горіхах. Він захищає клітинні мембрани від ушкоджень і активізує розумові процеси.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share