Приїжджаємо в Україну, щоб дихати вільно — родина із Криму

На репетицію параду до Дня Незалежності до Києва потайки приїхали кримчани. Розказали, що чекають, коли українські військові пройдуться про головних площах Криму.

Про це у Facebook написала журналістка Тетяна Терещенко.

Репортер працювала на Хрещатику під час репетиції Збройних Сил. Випадково зустріла родину з Севастополя. Живуть на окупованій території, бо жінка не може кинути хвору матір.

«Більше половини півострова за Україну. Що весь притомний бізнес був і є за Україну. Що, якби не автомати, референдум був би за Україну. В Севастополі лише 400 тис. населення, яке має право голосувати, а зелені мразі накрутили якісь неіснуючі мільйони» — навела Терещенко слова жінки.