Правоохоронці спіймали 18-річного наркоторговця: вилучено «товару» на 2 млн грн

Поліція викрила угруповання наркоторговців, які діяли на території столиці.

Зловмисники продавали «товар» через Інтернет, повідомили у поліції.

«Вони збували психотропи шляхом так званих закладок (повідомляли про місцезнаходження схованки після отримання грошей). Під час поверхневого огляду 18-річного реалізатора поліцейські вилучили у нього синтетичну психотропну речовину LSD у вигляді марок (615 штук). Крім того, в одній з виявлених «закладок» оперативники знайшли близько 1 кілограма психоактивних речовин і амфетаміну», — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, загальна вартість вилучених наркотиків за цінами чорного ринку становить понад 2 млн грн.

У райцентрі Борщів Тернопільської області вчителька молодших класів і безробітний організували наркобізнес.