Порошенко у маршрутці протестував новий міст на Харківщині

Разом з місцевими дітьми Петро Порошенко перевірив нове дорожнє покриття мосту через річку Сіверський Донець.
Про це написав Петро Порошенко у Twitter.
Під час свого візиту на Харківщину після капітального ремонту Порошенко відкрив міст через річку Сіверський Донець у місті Ізюм. Він розташований на трасі «Київ — Харків — Довжанський». Дорога тягнеться від столиці аж до східних кордонів України, зокрема, селища Довжанський Луганської області.
«На 100% я вірю в це. Ми будемо святкувати завершення будівництва нашої дороги у Довжанському. Я впевнений у тому, що ми повернемо Довжанський, повернемо Донбас та відновимо дорогу Київ – Харків – Довжанський», – заявив Петро Порошенко.

З 2014 року селище Довжанський перебуває під контролем терористів.
Петро Порошенко також заявив, що окуповані території Криму та Донбасу повернуться під контроль України

+Відео