Порошенко провів розмову в «нормандському форматі»: стало відомо про результати

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з керівниками держав «нормандського формату»: президентом Франції Еммануелем Макроном, федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель та президентом Росії Володимиром Путіним.
Про це повідомляє прес-служба глави держави.
Зазначається, що Порошенко закликав негайно звільнити усіх українських заручників, які незаконно утримаються у полоні.
За результатами телефонної розмови лідери держав «нормандського формату» погодили спільну заяву.
Вони висловили рішучу підтримку запланованого на 23 серпня цього року рішення Тристоронньої контактної групи оголосити режим припинення вогню з нагоди початку навчального року, – мовиться в тексті заяви.
«Лідери висловили сподівання, що це припинення вогню призведе до сталого покращення безпекової ситуації в інтересах школярів та всього цивільного населення Донбасу.
На основі сталого режиму припинення вогню лідери підтвердили персональну відданість подальшій імплементації мінських домовленостей», – зазначається у спільній заяві лідерів держав «нормандського формату».