Порошенко назвав дати можливого запровадження перемир’я на Донбасі

Президент Петро Порошенко має намір підняти питання про оголошення перемир’я на Донбасі з 25 серпня або з 1 вересня під час телефонної конференції в «нормандському форматі».
Про це повідомляє «Інтерфакс».
«В Києві сьогодні (22 серпня, – 24) ввечері у мене відбудеться телефонна конференція в «нормандському форматі», де ми будемо наполягати і щодо посилення збройної місії на Донбасі, і щодо введення миротворців ООН, і щодо оголошення режиму припинення вогню з 25 або з 1 вересня, щоб діти могли хоча б в школу піти», –сказав Порошенко.
Президент додав, що не в перший раз Україна закликає до перемир’я, але таким чином Київ демонструє світові своє бажання світу і «хто насправді агресор, який хоче війни».
Упевнений, що ми узгодимо цю ініціативу з канцлером Німеччини і з президентом Франції. Будемо робити все можливе, щоб на Донбасі припинили стріляти, – зазначив Президент.