КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Порошенко відкрив антипропагандистську телевежу на Луганщині

У селі Бахмутівка Луганської області президент України Петро Порошенко відкрив радіопередавальну станцію для трансляції українських радіо- та телеканалів.
Про це повідомив Петро Порошенко у Facebook.
Президент України заявив, до відкриття телевежі дролучилися американські партнери.
«Для нас ця подія має велике значення, бо ключовим елементом російської агресії, російської гібридної війни є інформаційна війна проти українського народу. Перше, по чому цілили російські снайпери, були передавачі для того, щоб замовчати правду про російську агресію, для того, щоб вживити отруту на окуповані території. Вони бояться правди, бо правда є з України», – зазначив глава держави у прямій трансляції.

За словами президента, телевежа забезпечить трансляцію українських 11 теле- та чотирьох радіоканалів на українську тимчасово окуповану російським агресором територію. Петро Порошенко також заявив, що «відкриття телевежі в Бахмутівці — це крок до відновлення єдності Луганщини та всієї України».
«Мешканці з контрольованої території та з окупованих міст та районів Луганщини повертаються в єдиний інформаційний простір нашої Вітчизни», – зазначив Петро Порошенко у Twitter.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share