КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Попередження для Росії: США розмістили у Британії вісім стратегічних бомбардувальників

Америка вперше в історії розмістила у Великобританії повний набір своїх стратегічних бомбардувальників для того, аби нагадати Росії про потенціал США та їхніх союзників.
Про це пише видання The Times.
Наразі на базі Ферфорд в Глостерширі стоять два стелс-бомбардувальники B-2, три літаки B-52H Stratofortress і три B-1B Lancers, йдеться у повідомленні.
Як зазначається, «вони здатні завдати ядерного удару, хоча жоден з літаків, спрямованих до Британії, ще не оснащений ядерною зброєю».
Пентагон визнав важливим нагадати Москві про потужності Америки в той момент, коли Росія займає все більш агресивну військову позицію, зокрема, постійно спрямовуючи стратегічні бомбардувальники для патрулювання повітряного простору поблизу США, Великобританії та інших країн НАТО, – йдеться в статті.
Додамо, авіабаза Ферфорд – запасна база США для проведення європейських операцій. Стратегічні бомбардувальники, всі з яких брали участь в бойових операціях після холодної війни, в тому числі в Іраку і Афганістані, нададуть змогу американським ВПС випробувати свої сили з координації місій.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share