КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Помер виконавець головної ролі фільму «Москва сльозам не вірить»

В ніч на 15 червня в лікарні у Москві помер актор Олексій Баталов, відомий за головною роллю у фільмі «Москва сльозам не вірить». Починаючи з лютого цього року він хворів і переніс операцію..

«У середині травня Баталова екстрено госпіталізували до лікарні після того, як у нього почалися ускладнення після нещодавньої операції. Як тоді повідомив представник артиста, причиною госпіталізації стало підвищення у Баталова артеріального тиску.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Олексій Жарков вкладав душу в найменший епізод

Тоді ж дружина актора Гітана Леонтенко поділилася, що її чоловік вже два місяці перебуває у лікарні. За словами Леонтенко, актор потрапив до лікарні після перелому ноги в двох місцях», — повідомляє ТСН.

Олексій Баталов був актором театру і кіно, кінорежисером, сценаристом. Зіграв у більше ніж 34 фільмах. Найвідоміші — «Москва сльозам не вірить», «Дама з собачкою», «Летять журавлі».

Американський актор Адам Уест помер в Лос-Анджелесі у віці 88 років. Актор виконав роль супергероя Бетмена в однойменному телевізійному серіалі, заснованому на коміксах. Його показували в США з 1966 по 1968 рік.

Останнім часом Уест страждав від лейкемії. Він пішов з життя в оточенні близьких.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share